קידום אורגני באינטרנט

בתי עסק רבים מתחזקים אתר אינטרנט – זהו כרטיס הביקור האולטימטיבי בעידן האינטרנט שבו אנחנו חיים, "ואם אתה לא שם אתה לא ממש קיים…"

אבל כדי להפיק את מלוא הפוטנציאל והתועלת מהאתר, אתה חייב גם לקדם אותו, ולדאוג שחלק ממיליוני האנשים שמחפשים באינטרנט – יגיעו אליו!

אתה יכול להיות הבעלים של האתר הכי טוב בעולם, אבל בלי שתקדם אותו? אתה הופך להיות הבעלים של מכונית פרארי חדשה – בעולם ללא כבישים…

מה תעשה איתה, לאן אתה נוסע – ומי בכלל יבחין בך…?

אתה מוכרח לקדם את האתר שלך, כדי שקהל היעד הרלוונטי ייחשף אליו, יקרא את התוכן שלו – וירכוש את המוצרים או את השירות שאתה מציע.

קיימות 2 שיטות עיקריות לקידום אתרי אינטרנט.

השיטה הראשונה היא קידום ממומן – אתה משלם כסף כדי שהאתר שלך יופיע בפלטפורמות השונות שהשוק מציע.

זה יכול להיות קידום בעמודי החיפוש של גוגל – שם אתה משלם עבור כל "הקלקה" שמובילה את הגולש לאתר שלך, והכלי שבעזרתו משתמשים לקידום בגוגל נקרא – גוגל אדוורדס.

קידום ממומן או קידום אורגני?

באותה המידה אתה יכול לייצר קמפיין ממומן בפייסבוק – שיוביל את תנועת הגולשים אל האתר שלך.

בכל מקרה, הרעיון שעומד מאחורי הקידום הממומן הוא פשוט – אתה "עוקף את התור" האיטי של הקידום האורגני הטבעי – ואתה משלם על זה.

השיטה השניה היא קידום אורגני, טבעי – בשיטה זו אתה מתחרה מול כל אתרי האינטרנט שקיימים בנישה שלך, כשהשאיפה העיקרית שלך? היא להופיע בדף תוצאות החיפוש הראשון במנועי החיפוש ובגוגל בעיקר – כי שם נמצא קהל היעד שמחפש את השירות שהאתר שלך מציע.


קידום בשיטה האורגנית – SEO

כדי להופיע לפני כולם בדף תוצאות החיפוש בשיטה האורגנית – עליך לשפר משמעותית את דירוג דפי האתר שלך במנועי החיפוש השונים.


איך עושים קידום אורגני?

נקודת המוצא הראשונה שלך, היא שאתה נמצא במלחמה ובתחרות מתמדת מול כל האתרים שקיימים בנישה שלך – ומספקים שירותים או מוצרים זהים לשלך, ואתה נלחם בהם – כדי לתפוס את המקום שלך בתוצאות החיפוש של הגולשים.


מילות מפתח

המפתח העיקרי להופעה בדפי תוצאות החיפוש הראשונים – הוא שימוש נכון ומושכל במילות מפתח.

מילות מפתח הן הערך שאותו מחפש הגולש כאשר הוא רוצה להיחשף למידע.

ואם אתה לצורך הדוגמא חשמלאי מרמת גן, והאתר שלך הוא אתר תדמיתי שנועד להביא לקוחות שזקוקים לשירות שלך? מילות המפתח בהן תשתמש בכתיבת התוכן לאתר שלך יהיו – "חשמלאי ברמת גן", "בעלי מקצוע", "שיפוצים", "חשמלאי מוסמך", "חשמלאי ברמת גן יצאת צדיק" ו "חשמלאי רמת גן 24 שעות".

עליך לשלב את מילות המפתח האלו בתוכן האתר – ומומלץ להשתמש במאמרים בעלי ערך ומידע רב ככל האפשר, כי זה מה שיקדם את האתר מול קהל היעד שמעוניין בשירות – כשהוא מחפש אותך באינטרנט.

והתחרות שלך מול כל שאר החשמלאים ברמת גן? היא בלתי פוסקת, ולכן עליך להמשיך בפעולות הקידום – כדי שהאתר שלך יופיע בעמודי תוצאות החיפוש הראשונים ברשת.

וככל שתתמיד ותמשיך לקדם את האתר בצורה אורגנית נכונה? כך תתקדם מעלה בתוצאות החיפוש – ותזכה לתנועה רבה יותר של גולשים, שינחתו ישירות באתר שלך – בדרך להגדלת מעגל הלקוחות והפניות בעסק שלך.


YTR –
מחשבון דרוג הסרטונים ביוטיוב

אחד הכלים שפיתחנו לאיתור מילות מפתח רלוונטיות לסרטוני יוטיוב הוא "מחשבון דירוג הסרטונים".

הכלי הזה יודע למצוא את המילים הטובות ביותר, לעקוב, לנתח ולהציג לך תמונה מלאה על תוצאות השימוש במילים מתוך סרטוני המתחרים הקיימים ביוטיוב, כמות הצפיות בהן, מיקומן ועוד…

יתרון בולט נוסף של הכלי הוא חיסכון גדול בזמן היקר שלך – במקום לערוך עכשיו תחקירי מילות מפתח, אתה מקבל אותן מוכנות לשימוש מיידי בסרטונים שאתה מעלה.

למידע נוסף ופרטים על מחשבון דירוג הסרטונים – לחץ כאן עכשיו.

מי יקדם את האתר שלי?

מאות החברות המתמחות בבניית אתרים – ישמחו להציע לך גם את שירותי הקידום שלהם, חשוב שתזכור שמדובר בעבודה שוטפת, מקצועית והכרחית – שיש לבצע ללא הפסקה, כחלק ממאמצי השיווק בעסק.

עכשיו, בין אם תבחר בקידום ממומן או אורגני – מומלץ לפנות לבעל מקצוע שיבצע את פעולות הקידום, ממש כמו שביום שהוא יזדקק לחשמלאי מוסמך? הוא יפנה אליך, ולא יחליף בעצמו את ארון החשמל בעסק…

קישורים נוספים:

שיטת קאשטיוב כיצד היא עובדת

טעימה מהקורס

בלעדי באתר זה – בונוסים ייחודיים

אודות יוצרי השיטה

עדויות בוגרי הקורס

צילומי מסך תלמידים

מאמרים שונים בתחום וידאו

כל הזכויות שמורות לאתר cashtube.org – אין לבצע העתקה או שכפול ללא אישור בכתב מאתר cashtube.org