בלעדי באתר זה – בונוסים בשווי 16,058 ש"ח בהרשמה מכאן!

חברים יקרים, חשוב לי שתצטרפו לקורס ״קאשטיוב״ ולכן החלטתי לתת בונוסים לכל מי שיצטרף דרכי – ומי שקונה דרך אתר זה את קורס קאשטיוב מקבל אותם במתנה.

קבלו חבילת הטבות מטורפת בשווי 12,333 שקלים + 4 בונוסים בשווי 3,725 ₪

בונוס 1.
קורס ״פאסט פורוורד״ – קורס וידאו שיווקי של אדם טל שבו הוא חושף את הסודות שהביאו אותו לייצר מיליונים באמצעות שימוש פסיכולוגי חכם בסרטוני וידאו – שווי 2997 ₪


את הקורס, שנמכר במקור ב-2997 ₪ לא ניתן להשיג בשום דרך כרגע מלבד הצטרפות לקורס קאשטיוב. העובדה שאדם טל אישר לי לתת לכם את הקורס הזה במתנה – מעידה על האמון הגדול שלו באסי ובשיטת קאשטיוב – והחלק שלהם ושלי בחזון של מדינה שבה פרנסה מהאינטרנט היא מציאות יום-יומית עבור עשרות ומאות אלפים.

בונוס 2. (בלעדי מאתר זה!)
YouTube Rank Calculator – כלי דרוג מילות המפתח ביוטיוב – שווי 97$ (=330 ₪)

תוך כדי שתלמד מאסי את התיאוריה ואת הבסיס? אתה מקבל ממני כלי עוצמתי, שיעזור לך למצוא את מילות המפתח הכי חזקות ביוטיוב בדרך שלך לכבוש את הדף הראשון בגוגל!

YouTube Rank Calculator – מחשבון דרוג סרטונים ביוטיוב

אתה תגלה שקריטי לבצע מחקר מעמיק על מילות המפתח, ולגלות את המילים שעליהן יש תחרות רבה בנישה הספציפית – וגם את אלו שקל יותר להתחרות עליהן – בדרך לקידום הסרטון.

וכדי לחסוך לך את העבודה הקשה בחיפוש מילות מפתח נכונות – פיתחנו את YTR Calculator.
מדובר בכלי שבנוי על אלגוריתם ייחודי, ומאפשר להציג את כל נתוני מילות המפתח הרלוונטיות.
(לחץ על התמונה וקבל פרטים נוספים על הכלי)

 

בונוס 3. (בלעדי מאתר זה!)
20 הדרכים לגרום לאנשים לצפות ולהמליץ על הסרטונים שלך ביוטיוב (ספרון) – שווי 199 ₪.

בונוס 4. (בלעדי מאתר זה!)
הכל על יוטיוב – 12 מאמרים שחובה לקרוא – בשווי 199 ₪

4 הבונוסים ניתנים חינם למצטרפי קורס קאשטיוב שנרשמים מאתר זה בלבד.

 


והנה רשימת התכנים והבונוסים של מצטרפי קורס קאשטיוב

1. נוסחת 5 השלבים – הבסיס לכל השיטה של קאשטיוב, אתה מקבל את הנוסחה שהביאה תוצאות לי, לשותפים שלי ולעשרות תלמידים של קאשטיוב פעם אחר פעם. אתה מקבל את הנוסחה בגרסת 2018, אחרי שזיקקנו ודייקנו במיוחד בשבילך, והשארנו ושיפרנו את מה שעובד טוב.


2. video vive
– "וידאו VIVE" היא הפלטפורמה שלנו, והיא הולכת לשנות את חוקי המשחק עבורך. יצרנו אותה בהתחלה עבור בעלי עסקים כדי שיוכלו לבקש סרטונים בעמוד הראשון של גוגל עבור העסק שלהם. מזה אומר עבורך? אתה מקבל הזדמנות למצוא שוכרים לסרטונים המקודמים שלך. תחשוב על זה כמו בלוקבאסטר עבור בעלי עסקים, אתה מביא לשם את הוידאו שלך ובעלי העסקים משכירים אותו ממך.

החוקים לא משתנים בזכות הפלטפורמה הזאת, הם נשברים לגמרי, היא הופכת אותך לעצלן בכוח. היא מחסלת עבורך כל השקעת אנרגיה על חיפוש בעל עסק.

3. וויבנרים live – באופן קבוע, אתה תקבל שיעורים חיים באינטרנט, בהם תקבל את כל העדכונים והחידושים הכי חמים, כדי שתמיד תישאר עם המילה האחרונה בתחום. תוכל לשאול את כל שאלה אם תצטרך חידודים, ואנחנו נוכל לפתור לך אותה בשידור. השיעורים גם יוקלטו עבורך אם לא תהיה זמין כך שתוכל לראות אותם שוב שוב.

4. קבוצת facebook – אנחנו נפתח לך את השערים לקבוצת הפייסבוק הסגורה של הקהילה שלנו. בקבוצה אנחנו מנהלים את הדיונים המקצועיים, ועונים על שאלות שהתשובות שלהן עוזרות לפתור אי הבנות שיש לחלק מהאנשים ו…יש לנו קבוצת פייסבוק נוספת, אנחנו קוראים לה קבוצת "המפרגנים" ושם אנחנו עוזרים אחד לשני לקדם את הסרטונים של כולם כדי לעזור לכם להביא תוצאות.

5. קבוצת whatsapp – קבוצת הוואטסאפ שלנו -עדכונים, שיחות קישקושים ותקשורת יותר מהירה של כולם עם כולם… אנחנו נענה שם על שאלות, ובדרך כלל התלמידים האחרים מקדימים אותנו וכולם מקבלים פתרונות מהירים מאד.

6. מאגר תמונות ברישיון לשימוש מיידי (שווי : 697 ש״ח חינם) – אתה מקבל מאיתנו מאגר תמונות עצום, כדי להתחיל ליצור סרטונים מיד ולחסוך לך זמן בחיפושים אחרי חומרי גלם, כי אתה יודעים – זמן שווה כסף נכון? לפעמים הרבה כסף…

אז הבונוס הזה הוא מאגר תמונות שתוכל לייצר בעזרתו את הסרטונים שלך והוא חוסך לך את החיפוש ויותר חשוב, את הקנייה של תמונות ברישיון. בנוסף, הוא חוסך גם את הבעיות המשפטיות שבאות עם שימוש בתכנים בלי רישיון…

7. מערכת יצירת סרטונים בעזרת תבניות מוכנות (שווי : 220 ש״ח חינם) – עוד בונוס מדהים שאתה מקבל מאיתנו הוא גישה חופשית לחודשיים במתנה למערכת יצירת הסרטונים בעזרת תבניות מוכנות. הגישה למערכת המדהימה הזאת מתאפשרת בתוך הפלטפורמה של ״רב מסר", ויש בה המון המון פיצ'רים שיכולים לעשות עבורך כסף.

השימוש בתבניות מוכנות ליצירת סרטונים יכול לחסוך לך עד חצי מזמן העבודה ליצירת סרטון בתבניות שהוכיחו את עצמן פעם אחר פעם שהן עובדות, ועובדות טוב.

8. קורס שיווק שותפים בסיסי (שווי : 597 ש״ח חינם) – אתה מקבל עוד קורס שלם שייתן לך עוד כלים מ-ט-ו-ר-פ-י-ם לעשות עוד המון כסף בעזרת וידאו! וגם דיברנו והזכרנו את הנושא של שיווק שותפים במהלך סדרת הסרטונים הזאת ככלי מדהים לעשות ממנו עוד הרבה מאד כסף… אז עכשיו, אנחנו נבין יחד ונראה איך שיווק שותפים עובד ואיך אתה יכול לנצל אותו ביחד עם הידע שיש לך על קידום וידאו כדי להכפיל פי 3, 4 ו5 את הכסף שתעשה.

9. קורס שיווק באמזון (שווי : 597 ש״ח חינם)  קורס מס׳ 3 בחבילה שאתה מקבל מקאשטיוב (!!) בכמה מילים – כמו שאתה יכול להשכיר את הוידאו שלך לבעלי עסקים מקומיים, אתה יכול ״להשכיר״ את הוידאו שלך למוצר או חנות באמזון שיכניסו לך הרבה כסף כל יום ולילה, ולא רק פעם בחודש.

10. קורס שיטות מתקדמות לעשות כסף (שווי : 997 ש״ח חינם) – קורס מס׳ 4 שאתה מקבל במתנה מאתנו. קורס מדהים על שיטות מתקדמות לייצר עוד כסף עם וידאו, אבל לא רק עם וידאו. זה קורס שמלמד איך לעבוד בצורה נכונה כדי לדעת להביא תנועה של אנשים באינטרנט בלי לבזבז כסף על פרסום, גם בעזרת וידאו. כמו שכבר הבנת, כל התכנים האלו נשענים על כל מה שאתה לומד בקאשטיוב כדי להצליח…

11. ליווי אישי לסגירת עסקאות (שווי: 997 ש"ח חינם) – כשתגיע לדף ראשון, ותרצה לקבל עזרה למצוא בעל עסק לנהל מולו את המשא ומתן ולהשכיר לו את הוידאו, צוות המכירות שלנו יעשה את זה בשבילך עד 10 פעמים, כדי שתוכל לראות כסף כמה שיותר מהר ומהתוצאות המדהימות שלך. אנחנו לא רק מגישים לך את האוכל, אנחנו גם לועסים בשבילך, נשאר לך רק לקחת את הכסף.

כמובן, שהגישה לכל התכנים האלו תהיה פתוחה עבורך לכל החיים 24/7 מכל מחשב, לפטופ, טאבלט או טלפון נייד… מאיפה שרק תרצה כמה שרק תרצה.

ולסיכום, אתה מקבל פה תכנים ובונוסים בשווי של 16,058 ש״ח!

איך מקבלים את ההטבות?

הנה 3 שלבים קלילים לקבלת כל הבונוסים מהעמוד הזה:

חשוב: אתם חייבים לפעול לפי *כל* ההוראות ע״מ לקבל את הבונוסים בוודאות.

שלב 1 להצטרף ל"קאשטיוב"

>>דרך הקישור הזה בלבד!<< אם תלחצו פה ואז תלחצו על קישור במקום אחר, זה ידרוס את הסימון שלי ולא תוכלו לקבל את הבונוס. חשוב לציין שכאשר אתם לוחצים על הקישור להרשמה, בשורת הקישור צריך להופיע ap_id=1805 שזה הסימון שלנו – ואם הוא לא יופיע לא נוכל לדעת שנרשמתם דרכנו ולא תוכלו לקבל את הבונוסים, אז שימו לב בבקשה!

שלב 2 לוודא הרשמה

לאחר ההצטרפות, שלחו מייל לכתובת >> info@cashtube.org << ובנושא רישמו: ״מעוניין בחבילת ההטבות בסך 16,058 שקלים + הבונוסים״ ובתוכן: ״נא לרשום אותי בבקשה אצלכם״ ואת מס אישור העסקה או החשבונית (ושם הנציג שדיברת איתו אם דיברת).

שלב 3 זהו! להמתין *בסבלנות*🙂

שימו לב: לקורס יש תקופת אחריות שמאפשרת ביטול וקבלת החזר כספי, ולכן הבונוסים יחולקו לנרשמים מאתר זה – רק לאחר סיום תקופת האחריות! כדי להימנע ממצב שמישהו נרשם, שילם, קיבל את הבונוסים – ואז מבטל את ההרשמה ולוקח את כספו בחזרה. לכן בתום תקופת האחריות – ירוכזו כל הנרשמים מהאתר ויקבלו יחד את הבונוסים ואת פרטי הגישה אליהם.

שאלות נפוצות:

מתי אקבל את הבונוסים?

ראו פירוט בשלב 3 לעיל.

אני בחו״ל. זה בשבילי?

כל הבונוסים האלה הם דיגיטליים, אתם תקבלו שם משתמש וסיסמא ותוכלו להשתמש בהם בכל מקום בעולם.

האם יש קאצ׳ או תשלום עתידי?

לא, אנחנו מקבלים עמלה מ"קאשטיוב" על הרכישה שלכם, וזה מספיק לנו. אם תאהבו את הדברים שקיבלתם אולי תרצו בעתיד לרכוש מאיתנו עוד קורסים, אבל האמת היא שאתם מקבלים פה מספיק חומר מקאשטיוב שיעסיק אתכם הרבה זמן…:) אז אני לא חושב שזה יקרה בקרוב.

מה האינטרס שלך לתת את כל הבונוסים האלה?

קודם כל אני מקבל עמלה כשאתם מצטרפים דרכי לקורס – והעלויות שלי בבונוסים האלה כבר לא גדולות – כי הכל דיגיטלי, אז אני סופג אותן בכיף ועדיין מרוויח.

קישורים נוספים:

שיטת קאשטיוב כיצד היא עובדת

טעימה מהקורס

אודות יוצרי השיטה

עדויות בוגרי הקורס

צילומי מסך תלמידים

מאמרים שונים בתחום וידאו

כל הזכויות שמורות לאתר cashtube.org – אין לבצע העתקה או שכפול ללא אישור בכתב מאתר cashtube.org